درباره چاوش دید

چاوش دید با استعانت از پروردگار متعال از سال ۱۳۷۲ آغاز به کارنموده است و شرکت در حوزه تبلیغات محیطی، تبلیغات آنلاین، طراحی و چاپ، تولید مجله و فعالیت های مرتبط در طی این سال ها فعالیت خود را ادامه داده است.
یکی از افتخارات مهم ما این است که همیشه نوآوری های تبلیغاتی و افزودن امکانات جدید به محیط تبلیغاتی شیراز از سوی ما صورت گرفته است.که نمونه های آن پریزما و اجرای اخیر ماکت های حجمی از این نمونه ها هستند.

ارائه کمپین های تبلیغاتی

اکنون دیگرتنها نمیتوان از تبلیغات محیطی یا تبلیغات تلویزیونی به تنهایی صحبت کرد. اکنون باید بر روی مجموع تبلیغات افلاین و آنلاین برنامه ریزی کرد. شاید این نکته ای باشد که همه فعالانحوزه تبلیغات به شما خواهند گفت. اما کدام یک می تواند برنامه ریزی درستی برای آن انجام دهد؟

یکی از مهم ترین خاصیتی که برای شرکت مشاور باید انتخاب کنید این است که صاحب مدیا تبلیغاتی باشد. زمانیکه برنامه تبلیغاتی خود را به شرکتی می سپارید که باید مدیا را از دیگران بخرد، هزینه های شما بی مورد افزایش خواهد یافت.

از دیگر نکاتی که باید مد نظر قرار دهید مشاوره ها و کمپین های  موفقی است که تا کنون آن شرکت اجرا کرده است. مشتریانی که هزینه های تبلیغاتی شان به بخشی از سرمایه شان تبدیل شده است و هزینه های تبلیغاتی به عنوان ارزش نام و برند ان شرکت ها تبدیل شده است می توانند نمونه های بسیار خوبی باشند که بشما بگوید که مشاور تبلیغاتی  کاربلد و امین بوده است.

بسیاری از برندهای مهم در سطح شهر شیراز تبلیغات خود را با ما آغاز کرده اند و کمپین های تبلیغاتی  آن ها اکنون به بخشی از سرمایه این شرکت ها بدل شده اند. نمونه های موفقی چون ب آ، سروش و … نمونه هایی از این دست هستند. به همین دلیل با مشاوره با ما براحتی می توانید از مدیا های آنلاین و افلاین در سطح استان فارس برای پیشبرد وسعه کسب و کر خود بهره مند گردید.

 

© تمای حقوق کپی و رایت محفوظ میباشد. شرکت تبلیغاتی چاوش دید