کمپین تبلیغاتی مجتمع تجاری تفریحی مشیر

معرفی

این مجتمع بزرگ به عنوان اولین بازار تخصصی کالای مادر و کودک با سرمایه گذاری شرکت توسعه سپهر فارس (وابسته به بانک صادرات ) در آینده ای نزدیک مجموعه ای خواهد داشت که در آن با محبت مادرانه عجین گشته و لحظه هایی به یادماندنی را برای خانواده ها رغم می زند.

 

مسئله

هر زمان صحبت از برند سازی در میان باشد اولین کار اجرای طراحی هویت بصری آن برند به میان می آید و مشیر نیز از این قائده جدا نبوده است.

قدم بعد طرح استراتژی تبلیغاتی است که برند تازه بنا شده را با توجه به مخاطبانش به تصویر بکشد و آن ها را ترغیب به دنبال کردن کند.

به همین منظور بیلبورد های فاز اول به صورت سریالی و با بازی کلمات کلیدی  اولین، مادر، کودک، مشیر در راستای همراه کردن ذهن مخاطبان در مناطق مشخص شده و پر رفت آماده شهر شیراز طراحی و به معرض دید عموم گذاشته شد.

و در ادامه بعد از طی بازه ی معین نمایش فاز اول، بیلبوردهای فاز دوم با تاکید بر اهداف ایجاد مجتمع و نمایش شکل ظاهری آن و شروع مرحله اول فروش واحد های تجاری و تفریحی مشیر در همان مناطق و مناطق جدید دیگری پرده برداری شد و در نهایت این هدف با شروع فروش مرحله دوم واحد های تجاری وارد فاز سوم شده است.

در این مرحله از کمپین تبلیغاتی برای فروش واحدهای تجاری مشیر، 12 بیلبورد را در نقاط پربازدید شیراز انتخاب کردیم و این پیام را در معرض دید جامعه میلیونی شیراز قرار دادیم.

مجتمع تجاری مشیر مزایای فراوانی دارد لذا با توجه به کمبودهایی که در هر نقطه از شهر بیشتر به چشم می خورد  برنامه ریزی شد که یک یا حداکثر 4 مزیت در هر بیلبورد به چشم بخورد و نحوه ی چینش سریالی این بیلبوردها باعث همپوشانی مطلب می شد و این برگ برنده مشیر در این کمپین شد!

آنچه در بیلبوردهای فاز سوم مشاهده می کنید شامل :

  • پیام اصلی فروش واحدهای تجاری
  • تصویر سه بعدی و باکیفیت مجتمع
  • اشاره به پیشرفت فیزیکی
  • اشاره به لوگو حامیان
  • در چشم قرار گرفتم شماره تماس 4 رقمی در بیلبوردها به صورت ثابت
  • تصاویر مزایای متفاوت مجتمع به صورت اینفوگرافی

این باعث صرفه جویی در زمان انتقال پیام کمپین به مخاطبان شد.

با توجه به اینکه بیلبوردها مدت زمان محدودی اکران بودند سعی داشتیم  خیلی سریع به چشم مخاطبین برسند لذا از رنگ هایی استفاده شد که کمتر در محیط شهر دیده شده باشند. رنگ صورتی جزو رنگ های گرم محسوب می شود، همچنین رنگ صورتی نماد عشق بی قید و شرط، محبت و مهربانی، بخشش، امید، آرامش، مراقبت و انرژی زنانه است. و اشاره به بازار تخصصی مادر و کودک دارد.

سایز تابلو

راهنمای سایز

کد تابلو

تیپ تابلو

© تمای حقوق کپی و رایت محفوظ میباشد. شرکت تبلیغاتی چاوش دید